V petek, 18. 9. in soboto, 19. 9. 2020 je, s pomočjo agencije Spirit Slovenije in projekta Mladim se dogaja, potekal STARTUP VIKEND, kjer so učenci aktivno iskali dobre poslovne ideje.

Pri projektu so sodelovale različne šole – učenci iz OŠ Franceta Prešerna, OŠ Matije Čop in dijaki Gimnazije Franceta Prešerna ter učenke naše šole, OŠ Predoslje Kranj: Eva Rebolj, Lana Bodiroža in Pika Rozman iz 9.c ter Tamara Ojsteršek in Patricija Božek iz 9.b.

Na koncu dvodnevnega razvijanja poslovnih modelov, sta bili podeljeni dve nagradi: nagrada za najboljšo poslovno idejo in nagrada za naj predstavitev poslovne ideje. Medtem ko so slednjo nagrado prejeli gimnazijci, so nagrado za naj poslovno idejo (foto album športnikov) prejele učenke naše šole, to so: Pika Rozman iz 9.c, Tamara Ojstrešek in Patricija Božek iz 9.b.

ZA DOSEŽENE REZULTATE ČESTITAMO!!!

2020-09-21T17:38:05+00:00
Accessibility