V ponedeljek, 25.3., smo se šestošolci odpravili v zimsko šolo v naravi. Začeli smo z oddajo prtljage v CŠOD Bohinj in se takoj odpravile na smučišče Vogel. Razdelili smo se v skupine po našem znanju smučanja, ter pričeli z učenjem alpskega smučanja. Po končanem smučanju smo se odpravili v dom kjer smo se razdelili v sobe. Dom smo si delili z učenci OŠ Brusnice. Veliko smo smučali in imeli smo tudi delavnice, ki so jih pripravili učitelji v CŠOD-ju. V sredo smo popoldne preživeli na bazenu v Bohinju. Čeprav smo imeli nekaj težav z vremenom smo se imeli vseeno zelo lepo. V četrtek smo po smučanju odšli na deževni pohod do Ribčevega Lazu. V petek pa smo se po zabavnem lokostrelstvu, cirkuških veščinah ter orientaciji v naravi utrujeni odpravili domov. Vsi smo se veliko naučili ter pridobili ogromno novega znanja o smučanji.

Zapisali: Kaja in Maruša, 6.b

2024-04-08T13:38:35+00:00
Dostopnost