Učenci in razredniki devetih razredov smo se 7.6.2024 v zgodnjih jutranjih urah odpravili na končni izlet v Gardaland, ki je največji zabaviščni park v Italiji in se nahaja blizu Verone ob Gardskem jezeru, ponuja pa več kot 40 različnih atrakcij razdeljenih po tematskih sklopih, ki zagotavljajo zabavo. Na poti ob prvem postanku smo se okrepčali z malico in nadaljevali pot do parka. Po prihodu smo komaj čakali na vstopnice in se vsi z otroško razigranostjo podali na pustolovščine v parku. Uživali smo v adrenalinskih vožnjah z »vlakci smrti«, ki  z neverjetnimi obrati, veliko hitrostjo in višinskimi spusti zagotavljajo nepozabno izkušnjo. Osvežili pa smo se z vlakci vodnih dogodivščin ter seveda s sladoledom. Domov smo se vračali v poznih nočnih urah, a kljub dolgi vožnji smo se vrnili polni prijetnih spominov in nepozabnega druženja. Uživali smo. 😊

učiteljica Helena Vidmar

2024-06-19T15:46:07+00:00
Dostopnost