Govorilne ure 2021-09-12T22:35:38+00:00

Dopoldanske govorilne ure 2021/2022

Dopoldanske govorilne ure bodo potekale na daljavo/videokonferenca, če bodo razmere dopuščale, tudi v prostorih šole. Predhodno se boste nanje prijavili preko eAsistenta.

Popoldanske govorilne ure 2021/2022

Tudi popoldanske govorilne ure bodo potekale na daljavo oz. v prostorih šole. Predhodno se boste nanje prijavili preko eAsistenta.

V popoldanskem času bodo govorilne ure 3. torek v mesecu od 17.30 do 18.30 v naslednjih terminih:

19. 10. 2021, 16. 11. 2021, 18. 1. 2022, 15. 3. 2022, 19. 4. 2022 in 17. 5. 2022.

Termini dopoldanskih govorilnih ur

Učitelj/ica Razred/predmet Dan Ura Prostor
Mateja Papov 1.a torek 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Silva Ajdovec/Eva Pilar 1.a torek (B urnik) 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Mojca Jelenc 1.b ponedeljek 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Mira Volčjak 1.b ponedeljek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Anja Šter 2.a torek 7.30-8.20 kabinet 2. razreda
Darja Arh 2.b sreda 7.30-8.20 kabinet 2. razreda
Sečnik Polona 3.a četrtek 13.40-14.35 kabinet lum
Ksenija Mugerli 3.b sreda 12.45-13.30 kabinet lum
Anita Vrtač Pičman 4.a torek 12.45-13.30 kabinet 3., 4. razreda
Nuša Skumavc 4.b četrtek 12.45-13.30 kabinet 3., 4. razreda
Maja Resnik 5.a torek 12.45-13.30 kabinet 5. razreda
Milanka Zdjelar 5.b ponedeljek 12.45-13.30 kabinet 5. razreda
Branka Vodopivec 6.a četrtek 10.15-11.00 kabinet slovenskega jezika
Petra Špiček 6.b sreda 10.15-11.00 kabinet naravoslovja
Žiga Kert 6.c ponedeljek 9.05-9.50 kabinet slovenskega jezika
Helena Vidmar 7.a petek 9.10-9.55 kabinet naravoslovja
Lea Štajer 7.b torek 11.05-11.50 kabinet naravoslovja
Andreja Zalokar 7.c petek 11.55-12.40 zbornica
Miha Palovšnik 8.a torek 9.10-9.55 kabinet ŠPO
Aleksandra Jušić 8.b četrtek 11.55-12.40 zbornica
Jana Remic 9.a ponedeljek 11.05-11.50 kabinet matematike
Eva Traven 9.b četrtek 11.55-12.40 kabinet slovenskega jezika
Katja Perčič Košir kemija četrtek (B urnik) 9.10-9.55 pisarna pom. ravnateljica
Andreja Dolničar matematika, fizika četrtek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet matematike
Matjaž Pelko zgodovina, dke petek (A urnik) 8.20-9.05 učilnica zgodovine
Aleš Čarman likovna umetnost četrtek (A urnik) 11.55-12.40 zbornica
Irena Gramc Zupan angleščina sreda (A urnik) 9.10-9.55 kabinet slovenskega jezika
Katja Knific geografija četrtek (B urnik) 7.30-8.20 knjižnica
Erna Fajfar fizika, tehnika sreda (A urnik) 9.10-9.55 zbornica
Neja Zubčič matematika, OPB petek (A urnik) 11.05-11.50 kabinet matematike
Simon Demšar angleščina sreda (A urnik) 9.10-9.55 kabinet slovenskega jezika
Polonca Ložar nemščina petek (A urnik) 8.20-9.05 zbornica
Helena Piškur specialna pedagoginja ponedeljek (B urnik) 7.30-8.20 kabinet S.P.
Maja Iskra specialna pedagoginja petek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet S.P
Boštjan Orehar računalništvo torek (B urnik) 8.20-9.05 kabinet računalništva
Anja Jurančič angleščina 1.-5. r sreda (A urnik) 10.15-11.00 kabinet 5. razreda
Simona Jug Arih angleščina, kemija, OPB ponedeljek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet 5. razreda
Matej Maček šport, OPB ponedeljek (A urnik) 8.20-9.05 zbornica
Jernej Jemec likovna umetnost, OPB petek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet lum
Eva Puhar Račič likovna umetnost, OPB petek (B urnik) 10.15-11.00 kabinet lum
Klementina Sambolič OPB ponedeljek (B urnik) 11.55-12.40 kabinet 3.,4. razreda
Vanja Sojer OPB, JV ponedeljek (B urnik) 11.05-11.50 kabinet 1. razreda
Dostopnost