Govorilne ure 2022-09-02T21:43:23+00:00

Dopoldanske govorilne ure 2022/2023

Dopoldanske govorilne ure bodo potekale praviloma v prostorih šole. Predhodno se boste nanje lahko prijavili preko eAsistenta. Razpored dopoldanskih govorilnih ur posameznih učiteljev je objavljen tudi na šolski spletni strani.

Popoldanske govorilne ure 2022/2023

Popoldanske govorilne ure bodo potekale praviloma v prostorih šole. Predhodno se boste nanje prijavili preko eAsistenta.
V popoldanskem času bodo govorilne ure 3. torek v mesecu od 17.30 do 18.30 v naslednjih terminih:
18. 10. 2022, 15. 11. 2022, 17. 1. 2023, 21. 3. 2023, 18. 4. 2023 in 16. 5. 2023.

Termini dopoldanskih govorilnih ur

Učitelj/ica Razred/predmet Dan Ura Prostor
Sečnik Polona 1.a četrtek 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Eva Pilar 1.a četrtek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet LUM
Ksenija Mugerli 1.b četrtek 11.55-12.40 kabinet LUM
Mira Volčjak 1.b ponedeljek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet 1. razreda
Mateja Papov 2.a torek 12.45-13.30 kabinet 2. razreda
Mojca Jelenc 2.b petek 11.55-12.40 kabinet 2. razreda
Anja Šter 3.a četrtek 12.45-13.30 kabinet 3./ 4. razreda
Darja Arh 3.b ponedeljek 11.55-12.40 kabinet 2. razreda
Nuša Skumavc 4.a sreda 12.45-13.30 kabinet 3./ 4. razreda
Anita Vrtač Pičman 4.b torek 12.45-13.30 kabinet 3./ 4. razreda
Milanka Zdjelar 5.a četrtek 12.45-13.30 kabinet 5. razreda
Maja Resnik 5.b ponedeljek 12.45-13.30 kabinet 5. razreda
Eva Traven 6.a sreda 10.15-11.00 kabinet slovenskega jezika
Matjaž Pelko 6.b sreda 11.05-11.50 učilnica ZGO
Jana Remic 6.c sreda 9.10-9.55 kabinet matematike
Branka Vodopivec 7.a ponedeljek 11.05-11.50 kabinet slovenščine
Petra Špiček 7.b torek 10.15-11.00 kabinet naravoslovja
Žiga Kert 7.c ponedeljek 10.15-11.00 kabinet slovenščine
Helena Vidmar 8.a četrtek 10.15-11.00 kabinet naravoslovje
Lea Štajer 8.b torek 9.10-9.55 kabinet naravoslovja
Andreja Zalokar 8.c četrtek 11.05-11.50 knjižnica
Miha Palovšnik 9.a sreda 9.10-9.55 kabinet ŠPO
Aleksandra Jušić 9.b petek 9.10-9.55 knjižnica
Katja Perčič Košir kemija sreda (B urnik) 11.55-12.40 pisarna pom. ravnateljica
Andreja Dolničar matematika, fizika četrtek (B urnik) 11.05-11.50 kabinet matematike
Aleš Čarman likovna umetnost sreda (A urnik) 9.10-9.55
Irena Gramc Zupan angleščina ponedeljek (A urnik) 9.10-9.55 kabinet slovenščine
Katja Knific geografija četrtek (B urnik) knjižnica
Erna Fajfar fizika, tehnika ponedeljek 11.55-12.40 knjižnica
Neja Zubčič matematika torek (A urnik) 9.10-9.55 kabinet matematike
Simon Demšar angleščina torek (A urnik) 9.10-9.55 kabinet slovenščine
Polonca Ložar nemščina petek (A urnik) 8.20-9.05 knjižnica
Helena Piškur specialna pedagoginja sreda (A urnik) 7.30-8.20 kabinet S.P.
Maja Iskra specialna pedagoginja sreda (A urnik) 7.30-8.20 kabinet S.P BUS
Nina Mrak psihologinja ponedeljek (A urnik) 7.30-8.20 kabinet svet. službe zg. nads.
Boštjan Orehar računalništvo četrtek (A urnik) 9.10-9.55 kabinet računalništva
Barbara Potočan Iskra angleščina 1.-5. r sreda (A urnik) 11.55-12.40 kabinet 5. razreda
Simona Jug Arih angleščina, kemija, OPB četrtek 12.45-13.30 kabinet 5. razreda
Matej Maček šport, OPB petek (A urnik) 8.20-9.05 knjižnica
Jernej Jemec likovna umetnost, OPB ponedeljek (A urnik) 11.55-12.40 kabinet LUM
Eva Puhar Račič likovna umetnost, OPB petek (B urnik) 11.00-11.45 kabinet LUM
Silva Ajdovec OPB ponedeljek (A urnik) 11.00-11.45 kabinet 1. razreda
Vanja Sojer OPB, JV torek (A urnik) 12.45-13.30 kabinet LUM
Blaž Šparovec OPB četrtek (B urnik) 15.30-16.15 kabinet 3./4. razred
Dostopnost