Interesne dejavnosti 2022-09-22T22:41:47+00:00

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru strokovnih delavcev šole 2022/2023

Seznam in prijavnica za interesne dejavnosti
Razred Dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
1. in 2. Otroški pevski zbor Žiga Kert torek, 12.45-13-30 GUM
3.–5. Otroški pevski zbor Žiga Kert torek in sreda, 13.50-14.35 GUM
6.–9. Mladinski pevski zbor Žiga Kert ponedeljek, 13.50-15.20,     torek, 7.30-8.15 GUM
3. Gozdna šola Darja Arh torek, 13.30-14.15 4.b
3. Mehurčki (Cankarjevo tekmovanje) Darja Arh petek, 7.30-8.15 3.b
3. Nemške urice Polonca Ložar četrtek, 14.40-15.25 4.b
1.–3. Angleška čajanka Barbara Potočan Iskra/Anja Jurančič torek, 7.30-8.15 5.a
4. in 5. Angleška čajanka Barbara Potočan Iskra/Anja Jurančič torek, 7.30-8.15 (A urnik) 5.a
3.–9. Kaligrafija Eva Pilar torek, 13.15-14.00
3.–9. Vrtičkarji – vrtnarski krožek Milanka Zdjelar ponedeljek, 12.45 -14.15 5.a
1. Lego krožek Polona Sečnik sreda, 11.55 -13.25 (A urnik)
1. Logika Ksenija Mugerli sreda, 11.55-12.40 kabinet DSP
2. Logika Mateja Papov sreda 13. 10–13.55 kabinet 3., 4. r
3. Logika Anja Šter sreda 13. 15–14.00 4.b
4. Logika Nuša Skumavc torek, 7.30-8.15 4.a
5. Logika Nuša Skumavc ponedeljek, 7.30-8.15 4.a
6. in 7. Logika Jana Remic torek, 7.30-8.15 (7.r)
petek, 7.30-8.15 (6.r)
MAT
8. in 9. Logika Neja Zubčič torek, 7.30-8.15 (9.r)
četrtek, 7.30-8.15 (8.r)
FIZ
1.–3. Vesela šola Anja Šter ponedeljek, 13.15-14.00 (A urnik) kabinet 3., 4. r
4.–6. Vesela šola Maja Resnik četrtek, 12.45-14.30 5.b
7.–9. Vesela šola Katja Knific po dogovoru knjižnica
1.–9. Bralna značka Razredničarke in slovenistke, učitelji tujih jezikov po dogovoru
8. in 9. Cankarjevo tekmovanje Branka Vodopivec torek, 7.30-8.15 (B urnik) sl2
6.–9. Odbojka Matej Maček torek, 14.35-15.40 telovadnica
6.–9. Robotika Boštjan Orehar po dogovoru RAČ
6.–9. Astronomska delavnica (priprava na tekmovanje) Andreja Dolničar po dogovoru FIZ
6.–9. Vivaristika Lea Štajer ponedeljek, 12.45-13.30 (A urnik) GOS
7. in 9. Geografski krožek Petra Špiček po dogovoru GEO
7.–9. Sladkorna bolezen Helena Vidmar ponedeljek in sreda, 12.45+13.30 KEM
7.–9. Jaz in moj svet Nina Mrak po dogovoru
9. Fizikalna delavnica (priprava na tekmovanje) Erna Fajfar po dogovoru FIZ

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru zunanjih izvajalcev 2022/2023

Razred Dejavnost Mentor Dan in ura Prostor
1.–5. Plesne delavnice Plesna šola Ritem četrtek, 15.00–15.45 avla šole
1.–9. Otroška folklorna skupina Kulturno društvo ISKRAEMECO, Matej Logar petek, 18.00–20.00 dvorana KD Predoslje
1.–9. Klavir, kitara Glasbena šola Promusica individualno, po dogovoru GUM
1.–5. Taborniki Društvo tabornikov Kranj, Domen Kocbek ponedeljek, 17.30–18.30 5.a
5.–9. Čebelarski krožek Čebelarsko društvo četrtek, 17.00–17.45 čebelnjak v Predosljah
1.–3. Atletika AK Triglav Kranj sreda, 15.30–16.30 telovadnica balkon
1.–9. Športna gimnastika Tina Šolar sreda, 15.45–16.45 telovadnica
1. in 2. Ritmična gimnastika ŠD Gazela torek, 15.45–16.45 telovadnica
3.–9. Ritmična gimnastika ŠD Gazela torek, 16.15–17.15 telovadnica
1.–3. Športne urice z Mašo Maa sport torek, 18.00-18.45 mala telovadnica
1.–9. Namizni tenis NT klub B2 – Miodrag Drljača torek in četrtek, 15.15–16.15 telovadnica balkon
1.–5. Judo Judo akademija mala telovadnica
1. in 2. Košarka – dečki KK Triglav ponedeljek, 15:35-16:20,
četrtek, 15.25–16.10
telovadnica
3.–5. Košarka – dečki KK Triglav ponedeljek, 16.25–17.10
četrtek, 16.15–17.00
telovadnica
6.–9. Košarka – dečki KK Triglav ponedeljek, 17.15–18.10
četrtek, 17.05–17.50
telovadnica
1.–5. Košarka – deklice ŽKK Triglav petek, 16.30–17.30 telovadnica
1.–3. Nogomet – dečki NK Britof ponedeljek, 15.25 – 16.25
petek, 15.25-16.25
telovadnica,
telovadnica balkon,
4.–9. Nogomet – dečki NK Britof ponedeljek, 18.15 – 19.15
sreda, 17.00-18.45
telovadnica
1.–9. Nogomet – deklice ŽNK Cerklje četrtek, 18.00 – 19.00 telovadnica
1.–9. Odbojka – dečki OK Triglav Kranj torek, 17.15-18.45 telovadnica
1.–9. Odbojka – deklice ŽOK Triglav Kranj petek, 17.30-18.30 telovadnica
Dostopnost