V šolskem letu 2023/24 je na OŠ Predoslje Kranj zaživela dramska skupina tretješolcev, ki so pogumno stopili na oder in zaigrali predstavo Svetlane Makarovič, Pekarna Mišmaš. Premierni uprizoritvi predstave sta bili 20. 12. 2023 odigrani v večnamenskem prostoru OŠ Predoslje Kranj vrtčevskim otrokom iz vrtca pri OŠ Predoslje Kranj in staršem igralcev ter otrokom zaposlenih na šoli. Takoj naslednji dan, 21. 12. 2023, so si predstavo lahko ogledali še učenci naše šole od 1. do 5. razreda. Člani dramske skupine so na vseh treh decembrskih predstavah poželi močan aplavz in privabili tudi Dedka Mraza in njegove pomočnike s severa.

5. marca je bila predstava ponovno odigrana v Kulturnem domu Predoslje na Občnem zboru Društva upokojencev Britof Predoslje.

Uspešno odigrana predstava Pekarna Mišmaš nam je bila v velik izziv, zato si želimo še kakšne nove predstave v prihodnjem šolskem letu.

Mentorici Mateja Papov in Mojca Jelenc

2024-03-22T13:14:00+00:00
Dostopnost