Na lep in topel jesenski četrtek, 1. oktobra 2020, smo se učenci prvih razredov odpravili v bližnji park Brdo.

Najprej smo se v šoli pogovorili, kaj bomo opazovali in na kaj moramo biti še posebno pozorni, obnovili smo pravila obnašanja v urejenem parku, si napolnili želodčke z dobro šolsko malico, nato pa skupaj odšli novim dogodivščinam naproti. V parku smo opazovali velika drevesa, ki so se že odevala v jesenske barve, nabirali odpadlo listje ter plodove in opazovali živali v njihovem življenjskem okolju. Najbolj všeč nam je bilo:

• Lenart: »Meni je bila všeč fontana. Nabral sem veliko želodov.«
  • Maša M.: »Všeč mi je bilo, ker smo lahko objeli drevo in »fotografirali« fontano.«
  • David: »Najbolj všeč sta mi bila fontana in tek po drevoredu.«
  • Živa: »Najbolj všeč mi je bilo takrat, ko smo lahko nabirali kostanj.«
  • Žiga: »Najbolj mi je v spominu ostala fontana.«
  • Maša G.: »Najbolj všeč mi je bil potok, ker je bilo prijetno poslušati, kako teče voda.«

Dan nam je prehitro minil, vendar bo v našem spominu ostal še dolgo. Svoja doživetja smo tudi narisali.

Učenci 1.b z učiteljicama Darjo in Miro

2020-10-22T20:34:44+00:00