V tednu med 20. in 24. majem 2024 smo četrtošolci odšli na naravoslovni tabor na Čatež. Vreme nam ni bilo najbolj naklonjeno, saj je bilo precej aprilsko – malo sonca in malo dežja. A smo se imeli kljub temu zelo lepo, saj smo delali zanimive stvari, npr. šli smo na različne pohode, vadili smo kolesarjenje na poligonu, streljali smo z lokom in raziskovali smo, kaj vse bi bilo potrebno, da bi ustvarili življenje na Marsu. Na taboru smo zelo dobro jedli, saj sta kuharici pripravljali odlične jedi. Najbolj pa nam je bilo všeč, ko so nas zjutraj zbudili z glasbo. Ustvarjali smo tudi panjske končnice –  na zbrušeno leseno deščico smo narisali motiv čebel in ga nato pobarvali s tempera barvami. V sredo, 22. 5. 2024, smo se odpravili na kar dolg sprehod po Zaplaških stezicah, ki so imele 10 točk, na katerih so bili napisi, ki so imeli res poseben namen. Na poti do vrha smo opazili, da so na tablah pisale različne rastline, npr. dimek, črni teloh in bršljan. Za zadnji večer pa smo po sobah pripravili različne skeče, plesali smo in peli. Po končanem plesu smo vsi utrujeni zaspali in se v petek polni vtisov vrnili nazaj domov.

Zala (4. a), Živa (4. b) in Zala (4.b)

2024-06-05T16:27:48+00:00
Dostopnost