Tekmovanje iz biologije, na temo vlažni travniki, je v letošnjem šolskem letu potekalo v okviru šolskega in državnega tekmovanja. Šolsko tekmovanje je potekalo v sredo, 18. 10. 2023 na matični šoli. Tekmovanja se je udeležilo 11 učencev. Od vseh sodelujočih jih je kar 8 prejelo bronasto priznanje, to so: Andrej Ažman iz 8. a, Brina Mihovec iz 8.b, Lovro Markun, Miha Gabrijel in Leon Šturm iz 8.c, Monika Gorjanc iz 9.b, ter Eva Gunde iz 9.c in Sara Pajnič iz 9.b. Slednjima dvema je uspelo doseči dovolj točk za uvrstitev na državno tekmovanje, ki je potekalo v petek, 1. 12. 2023, na naši šoli. Tako Sara Pajnič kot Ema Gunde sta se na zaključnem tekmovanju odlično odrezali. Prejeli sta srebrno priznanje, za kar jima seveda iskreno čestitamo. Čestitamo pa tudi vsem, ki so prejeli bronasto priznanje.

Mentorica: Lea Štajer, učiteljica biologije

2024-01-15T21:18:27+00:00
Dostopnost