V mesecu novembru smo tudi v vrtcu obeleževali 50 letnico delovanja OŠ in vrtca Predoslje.

V ta namen smo vzgojiteljice na hodniku vrtca postavile razstavo Vrtec skozi čas. Razstavo so bogatile slike iz preteklih dogodkov v vrtcu, izdelki vzgojiteljic, darila otrok, stare igrače in AV oprema.

Vsi zunanji obiskovalci so si lahko ogledali razstavo in utrinek dela v vrtcu na Dnevu odprtih vrat. Obiskovalci so se sprehodili skozi igralnice in se z našimi otroki igrali, ustvarjali, pogovarjali…

Nismo pa pozabile niti na naše vzgojiteljice, ki so v našem vrtcu službovale in dočakale zaslužen pokoj.

Povabile smo jih medse, kjer so ponovno zaslišale otroški smeh, petje in klepet. Vsaka skupina jim je pripravila kratek predstavitveni program s plesom, pesmijo ali deklamacijo.

V skupinah smo se pogovorili o praznovanju rojstnega dne vrtca. Pri Žogicah smo za vrtec naredili torto, ki smo jo okrasili z ogromno svečkami. Za darilo smo narisali risbice in vrtcu zaželeli, da bi še mnogo let sprejemal otroke v svoje prostore.

2023-11-27T13:03:50+00:00