Varna pot v šolo 2022-10-16T21:11:08+00:00

Načrt varnih poti

Na spodnjih povezavah najdete zemljevide najvarnejših poti iz vasi, ki spadajo v šolski okoliš naše šole. Povabljeni ste, da si jih ogledate in predlagate spremembe, če menite, da bi bilo možno najti ustreznejšo oziroma varnejšo pot. Kot šola pa se moramo držati javnih poti, zato prehodov čez zasebna zemljišča ne moremo vrisovati na načrt varnih poti. Povabljeni ste tudi, da nas opozorite na nevarne točke. Vse ustrezne pripombe, predloge, komentarje, opozorila na nevarne točke in podobno bomo vnesli na zemljevid. Pripombe lahko pošljete na elektronski naslov simon.demsar1@guest.arnes.si.

Če želite, si pot lahko naložite tudi v svoj pametni telefon ali drugo navigacijsko napravo. To storite tako, da kliknete na ikono Izvoz v GPS obliko, ki se nahaja desno spodaj od zemljevida. Na istem mestu je na voljo tudi QR koda.

Simon Demšar

Najvarnejša pot iz Predoselj do šole
Najvarnejša pot iz Orehovelj do šole
Najvarnejša pot iz Suhe do šole
Najvarnejša pot iz Ilovke do šole
Najvarnejša pot iz Britofa do šole
Najvarnejša pot iz Vog do šole
Najvarnejša pot iz Bobovka do šole
Najvarnejša pot do šole skupaj na enem zemljevidu
Dostopnost