VLJUDNO VABLJENI NA PRAZNIK GREGORJEVEGA IN S TEM PRIHOD POMLADI.

PO KRATKEM KULTURNEM POGRAMU, KI BO POTEKAL V PONEDELJEK, 11. 3. 2019, OB 17. URI V AVLI OŠ PREDOSLJE KRANJ, BOMO GREGORČKE SPUSTILI PO BELCI.

Prosimo, da doma izdelate ladjice in hišice iz naravnih, razgradljivih materialov (les, slama, trsje, lubje, lepenka, papir…). Učenci in otroci iz vrtca naj jih v tednu od 4. do 8. marca prinesejo v šolo oz. v vrtec, kjer bodo razstavljene na hodniku pred jedilnico. Izdelki vrtčevskih otrok bodo razstavljeni na hodniku vrtca. Na dan prireditve jih vzemite s seboj, da jih bomo spustili po Belci.

Izvirnosti in idej naj vam ne zmanjka! Pogumno k delu – veselimo se vaših in naših gregorčkov!

Predoslje, 21. 2. 2019

Učenci in kolektiv OŠ Predoslje Kranj

 

2019-02-22T16:57:56+00:00
Dostopnost