Tekmovanje iz biologije, na temo mehkužci, je v letošnjem šolskem letu potekalo v okviru šolskega in državnega tekmovanja. Šolsko tekmovanje je potekalo v sredo, 19. 10. 2022 na matični šoli. Tekmovanja se je udeležilo 18 učencev. Od vseh sodelujočih jih je kar 7 učencev prejelo bronasto priznanje, to so: Tajda Čebulj iz 9.a, Manca Gorjanc in Lana Kozelj iz 9.b, Enja Šumi, Lara Šink in Lenart Čeferin iz 8.c ter Sara Pajnič iz 8.b. Sari Pajnič je dosegla dovolj točk za uvrstitev na državno tekmovanje, ki je potekalo v petek, 2. 12. 2022, na OŠ Šenčur. Učenka se je na zaključnem tekmovanju odlično odrezala. Zlato priznanje je zgrešila le za eno točko, torej je prejela srebrno priznanje, za kar ji seveda iskreno čestitamo. Čestitamo pa tudi vsem, ki so prejeli bronasto priznanje.

Mentorica: Lea Štajer, učiteljica biologije

2022-12-31T12:16:06+00:00
Dostopnost