V tednu od 30. 5. 2022 pa do 3. 6. 2022, je na naši šoli potekal teden vseživljenjskega učenja. Vsak dan so se odvijale različne delavnice, na katere so se učenci lahko prijavili na zbirnem seznamu. V ponedeljek popoldan nam je oblačno vreme odlično služilo za izvedbo tečaja rolanja, ki sta ga za prve razrede izpeljala učitelja Andreja Zalokar in Blaž Šparovec. V torek pa je za učenje lepe, kaligrafske pisave poskrbela učiteljica Eva Pilar. Tudi sreda je bila ustvarjalno obarvana. Na kuharski delavnici, pod vodstvom učiteljice Helene Vidmar so učenci ustvarjali sladke dobrote, na likovni delavnici pri učiteljici Evi Puhar Račič pa tako v sredo, kot tudi v četrtek, slikali na platna morske motive. V četrtek sta nas s svojim znanjem o življenju šolskih domačih ljubljenčkov navdušili sedmošolki Pija Zoran in Lana Zupan. Z njima so učenci nižjih razredov spoznali paličnjake, morske prašičke, hrčka in kačo. Teden smo zaključili z gasilsko delavnico, kjer se nam je pod vodstvom učitelja Mateja Mačka pridružilo tudi domače gasilsko društvo PGD Predoslje. Pomerili smo se v gasilsko-športnih disciplinah, vodnih igrah in spoznali vso opremo, ki jo za svoje delo potrebujejo gasilci. Tisti najvztrajnejši udeleženci pa so se ob koncu po šolskem dvorišču lahko popeljali tudi z gasilskim kombijem.

2022-06-19T22:33:46+00:00
Dostopnost