Mesec november – poln skrivnosti. Življenje na videz pusto, samotno, preživeto za stenami domov. Vendar, ko pogledamo bolje, vidimo, da nam ponuja veliko priložnosti za stvari, za katere prej ni bilo prostora. Za stvari, ki jih prej nismo niti opazili.

In kaj nam o tem povejo učenci 2.a razreda? Skoraj se ne ve, da so se šolske klopi premaknile v domače sobe. Vestno in uspešno beremo pravljice, vadimo pisanje in računanje, telovadimo in raziskujemo domačo okolico. Med tednom se večkrat srečamo s sošolci preko spletne učilnice in si povemo kaj lepega. Poleg tega nam ne zmanjka časa za ustvarjalnost. Samo poglejte, kako čudoviti izdelki prihajajo izpod naših rok.

Če nam ne verjamete, preberite besede Toneta Pavčka in videli boste, da se vedno najde čas za stvari, ki jih imamo radi. In poskusite še vi!

V srcu, če je ta pravo,

je zmeraj prostora