Tudi letos smo se poveselili s pestrim programom

Na pustni torek, 25. 2. 2020 smo na OŠ Predoslje Kranj imeli pester tehniški dan na temo pusta. Najprej smo se preizkusili v reševanju kratkega pustnega kviza in v pisanju najbolj izvirnega recepta za krofe. Po malici, za katero smo imeli priljubljeno pustno sladico – krof, smo risali in barvali pustne maske, ki smo jih
kasneje tudi razstavili.

Zadnjo uro smo imeli pustno rajanje, na katerem smo predstavili svoje maske med skupinskim plesanjem na Just Dance. Sledila je razglasitev najboljšega recepta za krof. Med najbolj zanimivimi pustnimi maskami so bile sladoled, darilo, sončnica in kanta za smeti. Seveda je treba pohvaliti tudi učitelje, ki so bili najboljša skupinska maska – bili so zdravniki.

Letošnji pustni torek je bil resnično zabaven in upamo, da se bo ta tradicija ohranila tudi v prihodnjih letih.

Učenci šolskega novinarstva

2020-02-29T21:12:17+00:00
Dostopnost