Dostop do oblačnih storitev

Office 365 je paket storitev, ki vključuje elektronsko pošto, digitalno shrambo, orodja za avdio in video komunikacijo, deljenje dokumentov in hkratno delo na njih. Vsa ta orodja so med seboj tesno povezana z dodeljeno šolsko e-identiteto. Preko prijave na Microsoftov račun lahko učenci dostopajo do mrežne različice Worda, Excela, Powerpointa, Outlooka, OneNota, OneDriva, si shranjujejo dokumente na Microsoftov strežnik (OneDrive) ter jih odprejo in popravijo kjerkoli, kjer se lahko povežejo na splet.

Za pridobitev uporabniškega imena in gesla je potrebno podpisano soglasje staršev in učenca. Starši oziroma skrbniki bodo na svoj elektronski naslov prejeli datoteko s prijavnimi podatki.

Teden vseživljenskega učenja

Spoštovani starši!

Obveščamo Vas, da bomo tudi v letošnjem letu sodelovali v projektu »Teden vseživljenjskega učenja«. Delavnice bodo na naši šoli organizirane od ponedeljka, 5. oktobra, do petka, 9. oktobra 2020.

Na posamezne delavnice se vaši otroci lahko prijavijo z vpisom v tabelo pri receptorki (3.- 9. razred) in tabli pri vhodu za prvo triado (1., 2. razred), do petka, 2. 9. 2020, saj je število mest pri posameznih delavnicah zaradi kvalitete dela žal omejeno.

Natančen opis delavnic si oglejte na naslednji povezavi: Opis delavnic

Prilagoditve za učence športnike

V šolskem letu 2019/2020 je prišlo do sprememb na področju prilagoditev šolskih obveznosti za učence športnike.

2020-10-01T13:40:00+00:00