Vabilo na predavanje Dejavniki uspeha in zadovoljstva v življenju naših otrok

Spoštovani starši,

Vabimo vas na zanimivo predavanje, ki ga LAS organizira za starše vseh šol v Mestni občini Kranj. Predavanja se lahko udeležite v sredo, 20. novembra, ob 18. uri v predavalnici Gimnazije Franceta Prešerna v Kranju. Predaval bo psiholog dr. Matej Tušak. Več o predavanju si lahko preberete TUKAJ >>

 

Vabilo na medgeneracijsko druženje ob tradicionalnem šolskem bazarju

Tudi letos se veselimo medgeneracijskega druženja ob tradicionalnem šolskem bazarju, ki bo tokrat potekal pod drugačnim imenom in pridihom s tematiko ohranjanja slovenske kulturne dediščine. Petkov dopoldan bodo učenci pričeli s tradicionalnim slovenskim zajtrkom, nato bodo v delavnicah ustvarjali izdelke, ki jih boste lahko kupili na popoldanskem »Jesenskem smnju«. Ob 17. uri bomo sejem otvorili z odprtjem vhoda na predmetni stopnji. Pot vas bo nato popeljala po stojnicah, ki se bodo razprostirale vse do glavnega vhoda šole. Več si lahko preberete TUKAJ >>

2019-11-13T20:22:49+00:00
Accessibility