Uspehi učencev 2019-11-15T10:30:19+00:00

Uspehi učencev

18. 5. 2019

Državno LEGO tekmovanje

V soboto, 18. 5. 2019, je v Ljubljani na Pedagoški fakulteti potekalo državno tekmovanje v LEGO konstruktorstvu. Udeležila sta se ga dva učenca naše šole, in sicer Matej Jerše iz 2.b razreda, ki je zmagal in osvojil zlato priznanje v svoji kategoriji in Leon Šturm iz 3.c razreda, ki je zasedel odlično 5. mesto.

Obema čestitamo in jima želimo še veliko podobnih uspehov!

Mentorice LEGO krožka

15. 1. 2018

Tekmovanje v veleslalomu

Učenci naše šole so se udeležili področnega šolskega tekmovanja v veleslalomu na Krvavcu in so med nekategoriziranimi tekmovalci osvojili 3 kolajne:

• 3. mesto med dekleti JULIA KRANJC
  • 2. mesto med fanti TIN SAJOVIC
  • 3. mesto med fanti NEJC DOLENEC

Čestitamo!

3. 12. 2018

Šolsko tekmovanje v nogometu

Naše učenke so osvojile 1. mesto na občinskem in po zahtevnem turnirju tudi 1. mesto na področnem tekmovanju v nogometu za učenke letnik 2004 in mlajše. Skozi celotno tekmovanje so prikazale odlično igro in delovale kot lepo usklajena ekipa.

Tako so obranile lanski naslov gorenjskih prvakinj in se uvrstile v polfinale državnega tekmovanja. Čestitamo!

Učitelji športa