Interesne dejavnosti 2020-09-14T19:11:54+00:00

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru strokovnih delavcev šole 2020/2021

Razred Dejavnost (cena) Mentor in učilnica izvajanja Dan in ura
1. in 2. Otroški pevski zbor 1 (brezplačno) Žiga Kert, učilnica GUM petek 6.ura
3.–5. Otroški pevski zbor 2 (brezplačno) Žiga Kert, učilnica GUM sreda 6.ura, petek 7.ura
6.–9. Mladinski pevski zbor (brezplačno) Žiga Kert, učilnica GUM ponedeljek 7.ura, sreda 7., 8.ura
5.–9. Ukulele (brezplačno) Žiga Kert, učilnica GUM četrtek 6.ura
1. Gozdna šola (brezplačno) Darja Arh ponedeljek 6., 7.ura (A urnik)
1.–3. Likovni krožek (brezplačno) Eva Puhar Račič, učilnica 1.a sreda 16.05 – 16.50
8. Ustvarjalnice Irena Gramc Zupan, učilnica TJA torek 6., 7.ura (A urnik)
2. Lego krožek (brezplačno) Polona Sečnik, učilnica 5.c ponedeljek 6., 7.ura (A urnik)
3. Lego krožek (brezplačno) Darja Arh, učilnica 5.c ponedeljek 6., 7.ura (B urnik)
3.–5. FLL junior Anita Vrtač Pičman, učilnica 5.b ponedeljek 6., 7.ura (A urnik)
3.–9. Vrtičkarji – vrtnarski krožek (brezplačno) Milanka Zdjelar, učilnica 5.c četrtek 6., 7.ura
4. in 5. Angleške bralne urice (brezplačno) Anja Jurančič, učilnica 5.c torek (sreda) 6.ura
2. in 3. Nemške urice Polonca Ložar četrtek 5.ura
1. Logika (brezplačno) Anja Šter četrtek 13.15 – 14.00
2. Logika (brezplačno) Ksenija Mugerli, kabinet BUS 2 četrtek 11.55 – 12.40
3. Logika (brezplačno) Mateja Papov, učilnica četrtek 13.25 – 14.10
4. Logika (brezplačno) Nuša Skumavc, učilnica 4.a četrtek predura
5. Logika (brezplačno) Nuša Skumavc, učilnica 5.a ponedeljek predura
1.–3. Vesela šola (brezplačno) Anja Šter torek 13.15 – 14.00
4.–6. Vesela šola (brezplačno) Maja Resnik, učilnica 5.c četrtek predura (oz. po dogovoru)
7.–9. Vesela šola (brezplačno) Katja Knific, učilnica GEO po dogovoru na 14 dni
8. in 9. Sladkorna bolezen (brezplačno) Helena Vidmar, učilnica KEM september, oktober: četrtek predura
8. Matematična delavnica (brezplačno) Jana Remic, učilnica MAT četrtek predura A urnik
1.–9. Bralna značka (brezplačno) Razredničarke in slovenistke oktober-april
8. in 9. Bralni krožek Eva Traven, učilnica SLJ1 sreda predura B urnik
2.–3. Spoznavanje s Cankarjem Branka Vodopivec, učilnica SL2 sreda predura
5.–9. Vivaristika – Skrb za živali (brezplačno) Lea Štajer, učilnica KEM ponedeljek, 7.30–8.15
8. in 9. Geografski krožek (brezplačno) Petra Špiček, učilnica GEO četrtek predura
7.–9. Astronomska delavnica (brezplačno) Andreja Dolničar, učilnica FIZ ponedeljek predura
6.–9. Planinski krožek Matjaž Pelko po dogovoru
6.–9. Odbojka Matej Maček, telovadnica sreda 16.00 – 17.00

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru zunanjih izvajalcev 2020/2021

Razred Dejavnost (cena) Mentor in učilnica izvajanja Dan in ura
2.–5. Španščina (30 €/mesec) Jezikovni tečaji Tcollege, učilnica GEO ponedeljek ali torek, 14.00–15.00
6.–9. Španščina (30 €/mesec) Jezikovni tečaji Tcollege, učilnica GEO ponedeljek ali torek, 15.00–16.00
1.–3. Atletika (15 €/mesec) AK Triglav Kranj, telovadnica balkon sreda, 15.00–16.00
1.–9. Športna gimnastika (25 €/mesec) Tina Šolar, telovadnica petek, 15.15–16.30
1. in 2. Ritmična gimnastika (20 €/mesec) ŠD Gazela, telovadnica torek, 15.30–16.30
3.–9. Ritmična gimnastika (20 €/mesec) ŠD Gazela, telovadnica torek, 16.00–17.00
1.–5. Plesne delavnice (17,50 €/mesec) Plesna šola Ritem, hodnik četrtek, 15.00–15.45
1.–9. Klavir, kitara Glasbena šola Promusica, učilnica GUM individualno, po dogovoru
1.–9. Namizni tenis (10 €/mesec) NT klub B2 – Miodrag Drljača, tel. balkon torek, 15.15–16.15
1.–5. Judo (16 €/mesec) Judo akademija, mala telovadnica torek, 14.45–16.15
1. in 2. Košarka – dečki (12 €/mesec – 1 x tedensko), (22 €/mesec – 2 x tedensko) KK Triglav – Siniša Banovič, telovadnica ponedeljek, 15.40–16.25, četrtek, 15.15–16.00
3.–5. Košarka – dečki (12 €/mesec – 1 x tedensko), (22 €/mesec – 2 x tedensko) KK Triglav – Siniša Banovič, telovadnica ponedeljek, 16.25–17.10, četrtek, 16.00–16.45
1.–5. Košarka – deklice (13 €/mesec) ŽKK Triglav – Andraž Vončina, telovadnica petek, 16.30–17.30
1.–3. Nogometni krožek (22 €/mesec) NK Britof, telovadnica ponedeljek in petek, 15.25-16.25
1.–9. Nogomet – deklice (brezplačno) Ženski nogometni klub Cerklje sreda
Accessibility