Interesne dejavnosti 2021-09-23T21:28:31+00:00

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru strokovnih delavcev šole 2021/2022

Razred Dejavnost Mentor in učilnica izvajanja Dan in ura
1. in 2. Otroški pevski zbor 1 Žiga Kert, učilnica GUM četrtek 6. ura
3.–5. Otroški pevski zbor 2 Žiga Kert, učilnica GUM sreda 7. in 8. ura
6.–9. Mladinski pevski zbor Žiga Kert, učilnica GUM ponedeljek 7. in 8. ura, torek predura
5.–9. Ukulele Žiga Kert, učilnica GUM petek 6.ura
2. Gozdna šola Darja Arh, kabinet 1. razred torek 13.15-14.00
3. Mehurčki Polona Sečnik, kabinet 3., 4. razred torek 13.15-14.00
4.-7. Vrtičkarji – vrtnarski krožek Milanka Zdjelar, učilnica 5.b četrtek 13.00 – 13.45
4. in 5. Angleška čajanka Anja Jurančič, učilnica 5.b sreda 13.00 – 13.45
3. Nemške urice Polonca Ložar četrtek ali petek 5.ura
1. Logika Mateja Papov, kabinet 1. razred četrtek 13.00 – 13.45
2. Logika Anja Šter, učilnica 4.a sreda 13. 15– 14.00
3. Logika Ksenija Mugerli, kabinet 3., 4. razred četrtek 13. 00– 13.45
4. Logika Nuša Skumavc, učilnica 4.b torek predura
5. Logika Nuša Skumavc, učilnica 5.a sreda predura
1.–3. Vesela šola Anja Šter, četrtek 13.15 – 14.00
4.–6. Vesela šola Maja Resnik, učilnica 5.a po dogovoru
7.–9. Vesela šola Katja Knific, knjižnica po dogovoru
8. in 9. Sladkorna bolezen Helena Vidmar, na daljavo torek 14.00 – 14.45
9. Matematična delavnica Jana Remic, učilnica MAT ponedeljek predura
1.–9. Bralna značka Razredničarke in slovenistke, učitelji tujih jezikov oktober – april
8.- 9. Fizikalna delavnica Erna Fajfar, na daljavo po dogovoru
7. in 9. Geografski krožek Petra Špiček, učilnica GEO po dogovoru
7.–9. Astronomska delavnica Andreja Dolničar, učilnica FIZ torek predura
6.–9. Odbojka Matej Maček, telovadnica sreda 14.30 – 15.15
6. – 9. Robotika Boštjan Orehar, učilnica RAČ četrtek 13.50 – 14.35

Izvajanje interesnih dejavnosti v okviru zunanjih izvajalcev 2021/2022

Razred Dejavnost Mentor in učilnica izvajanja Dan in ura
2.–9. Španščina Memo, center učenja za male in velike,
učilnica GEO
ponedeljek ali torek, 15.00–16.00
1.–3. Atletika AK Triglav Kranj, telovadnica balkon sreda, 15.45–16.45
1.–9. Športna gimnastika Tina Šolar, telovadnica sreda, 15.45–16.45
1. in 2. Ritmična gimnastika ŠD Gazela, telovadnica torek, 15.30–16.30
3.–9. Ritmična gimnastika ŠD Gazela, telovadnica torek, 16.00–17.00
1.–5. Plesne delavnice Plesna šola Ritem, avla četrtek, 15.00–15.45
1.–9. Klavir, kitara Glasbena šola Promusica, učilnica GUM individualno, po dogovoru
1.–9. Namizni tenis NT klub B2 – Miodrag Drljača, tel. balkon torek in četrtek, 15.15–16.15
1.–2. Judo Judo akademija, mala telovadnica ponedeljek, 14.40-15.25
3.–5. Judo Judo akademija, mala telovadnica ponedeljek, 15.30 – 16.15
1. in 2. Košarka – dečki KK Triglav – Siniša Banovič, telovadnica ponedeljek, 15:35-16:20, četrtek, 15.25–16.10
3.–5. Košarka – dečki KK Triglav – Siniša Banovič, telovadnica ponedeljek, 16.25–17.10, četrtek, 16.15–17.00
6.–9. Košarka – dečki KK Triglav – Siniša Banovič, telovadnica ponedeljek, 17.15–18.10, četrtek, 17.05–17.50
1.–5. Košarka – deklice ŽKK Triglav – Andraž Vončina, telovadnica petek, 16.30–17.30
1.–3. Nogometni krožek NK Britof, telovadnica ponedeljek, 14.45 – 15.30, petek 15.25-16.25
1.–9. Nogomet za deklice NK Britof, telovadnica petek, od 17.35 – 18.35
Seznam in prijavnica za interesne dejavnosti
Dostopnost