Govorilne ure 2018-11-21T11:28:29+00:00

POPOLDANSKE GOVORILNE URE

V popoldanskem času bodo imeli govorilne ure vsi pedagoški delavci ob torkih od 17.30 do 18.30 in sicer:

16. 10. 2018, 20. 11. 2018, 15. 1. 2019, 19. 3. 2019, 16. 4. 2019 ter 21. 5. 2019

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

Učitelj/ica Dan in ura Prostor
Polona Sečnik ponedeljek, 2./4. teden v mesecu 12.05 – 12.50 kabinet 1.r
Eva Pilar ponedeljek, 2./4. teden v mesecu 12.05 – 12.50 kabinet 1.r
Ksenija Mugerli četrtek, 2./4. teden v mesecu 12.50 – 13.35 kabinet 1.r
Mira Volčjak torek, 2./4. teden v mesecu 10.15 – 11.00 kabinet 1.r
Mateja Papov torek, 2./4. teden v mesecu 12.50 – 13.35 kabinet 2.r
Simona Vreček Šavs torek, 2./4. teden v mesecu 12.50 – 13.35 kabinet 1.r
Anja Šter torek, 2./4. teden v mesecu 12.05 – 12.50 kabinet 4.r
Maja Resnik torek, 2./4. teden v mesecu 12.05 – 12.50 učilnica 3.b
Darja Arh torek, 2./4. teden v mesecu 12.05 – 12.50 kabinet 2
Anita Vrtač Pičman četrtek, urnik A 8.20 – 9.05 učilnica 4.r
Nuša Skumavc petek, urnik B 7.30 – 8.15 kabinet 4.r
Olga Leben ponedeljek, urnik A 7.30 – 8.15 kabinet 5.r
Milanka Zdjelar ponedeljek, urnik B 7.30 – 8.15 kabinet 5.r
Jana Remic sreda, urnik A 6.45 – 7.30 učilnica FIZ/MAT
Eva Traven sreda, urnik B 12.05 – 12.50 učilnica SLJ 1
Žiga Kert sreda 11.00-11.45 kabinet 5.r
Jelka Seč sreda, urnik A 6.45 – 7.30 učilnica MAT
Branka Vodopivec torek, urnik B 11.00 – 11.45 kabinet jezikoslovja
Maja Klopčič sreda, urnik B 7.30 – 8.15 kabinet KEM
Erna Fajfar četrtek, urnik A 8.20 – 9.05 učilnica TIT
Simon Demšar petek, urnik A 8.20 – 9.05 kabinet jezikoslovja
Silva Ajdovec ponedeljek 12.05 – 12.50 kabinet 2.r
Aleš Čarman torek, 12.05 – 12.50 zbornica
Andreja Dolničar torek, urnik B 12.05 – 12.50 kabinet MAT
Irena Gramc Zupan sreda, urnik A 7.30 – 8.15 zbornica
Anja Jurančič ponedeljek, urnik B 7.30 – 8.15 kabinet 5.r
Nika Lampret sreda, urnik A 9.10 – 9.55 zbornica
Katja Knific sreda, urnik A 14.00 – 14.45 knjižnica
Petra Lavtar četrtek, urnik A 12.00 – 12.45 knjižnica
Polonca Ložar petek 14.50 – 15.35 zbornica
Matej Maček ponedeljek, urnik A 12.05 – 12.50 kabinet 4
Boštjan Orehar ponedeljek, 8.20 – 9.05 kabinet računalništva
Miha Palovšnik sreda, urnik A 12.05 – 12.50 zbornica
Matjaž Pelko petek, urnik A 8.20 – 9.05 učilnica GEO
Katja Perčič Košir četrtek, urnik B 10.10 – 10.55 pisarna pom. ravnateljice
Eva Puhar Račič ponedeljek, urnik A 11.00 – 11.45 kabinet 1.r
Helena Vidmar četrtek, urnik A 9.10 – 9.55 kabinet KEM
Andreja Zalokar  petek, urnik A 12.05 – 12.50 zbornica