Prvo mesto na regijskem tekmovanju v konstruktorstvu

V letošnjem šolskem letu je na naši šoli zaživela interesna dejavnost Lego krožek. Obiskuje ga devet učencev 2. razreda, ki so pokazali zanimanje in spretnost v konstruktorstvu z lego gradniki.
Poleg rednih ur so se učenci 5. marca pomerili na šolskem tekmovanju, kjer so konstruirali bager. Učenec Lovro Kristan si je z odlično uvrstitvijo na šolskem tekmovanju pridobil pravico do udeležbe na regijskem tekmovanju iz konstruktorstva, ki je potekalo v petek, 6. aprila, na OŠ Franceta Prešerna v Kranju.

Prvo mesto v kategoriji K1 si je, z bencinskim servisom, prislužil naš drugošolec Lovro Kristan. Lovru za zlato medaljo iskreno čestitam!
Prav tako pa pohvala vsem učencem, ki tekom celega šolskega leta vztrajno urijo svoje konstrukcijske spretnosti, krepijo vztrajnost in s svojo domišljijo ustvarjajo presenetljive umetnije.

Mentorica Lego krožka,

Polona Sečnik