Strokovni delavci 2018-04-06T10:21:00+00:00
Priimek in ime Področje / razredništvo e-naslov
Arh Darja Učiteljica v OPB arh.darja@gmail.com
Bogataj Maruša Angleščina marussamarija@yahoo.com
Čarman Aleš Likovna umetnost ales.carman@guest.arnes.si
Demšar Simon Angleščina / 8.b simon.demsar1@guest.arnes.si
Fajfar Erna Fizika, tehnika / 8.a tehnika.fizika@gmail.com
Gramc Zupan Irena Angleščina irena.gramc@guest.arnes.si
Jelenc Mojca Razredni pouk /3.a dolenc.mojca@gmail.com
Jušić Sandra Slovenščina aleksandra.jusic@gmail.com
Kert Žiga Glasbena umetnost ziga.kert@hotmail.com
Knific Katja Geografija katjaknif@gmail.com
Konc Sabina Nemščina koncsabina@gmail.com
Lah Maja Biologija, gospodinjstvo maja.lah.klopcic@gmail.com
Lavtar Petra Šport / 6.a petra.lavtar@guest.arnes.si
Leben Olga Razredni pouk / 5.b olga.leben@guest.arnes.si
Mugerli Ksenija Razredni pouk / 3.b ksenijamugerli@gmail.com
Orehar Boštjan Računalništvo bostjan.orehar@guest.arnes.si
Palovšnik Miha Šport / 9.a mihapalovsnik@yahoo.com
Papov Mateja Razredni pouk / 1.a mateja.papov@guest.arnes.si
Pelko Matjaž Zgodovina / 9.b matjaz_pelko@t-2.net
Perčič Košir Katja Kemija katja.percic@guest.arnes.si
Pilar Eva Druga učiteljica v prvem razredu eva.karnicnik@gmail.com
Plevnik Irena Matematika / 7.b irena.plevnik@guest.arnes.si
Puhar Račič Eva Učiteljica v OPB, likovni pouk eva.puhar1@gmail.com
Remic Jana Matematika, učiteljica v OPB remic.jana@gmail.com
Resnik Maja Razredni pouk / 2.b maja.resnik@guest.arnes.si
Seč Jelka Matematika / 6.b gabrijela.sec@guest.arnes.si
Sečnik Polona Učiteljica v OPB polonap@gmail.com
Skumavc Nuša Razredni pouk / 4.b nusa.skumavc@guest.arnes.si
Šter Anja Razredni pouk / 2.a anja.ster@guest,arnes.si
Traven Eva Slovenščina traven.eva@gmail.com
Vidmar Helena Naravoslovje, Gospodinjstvo vidmar.helena@gmail.com
Vodopivec Branka Slovenščina / 7.a vodopivecbranka@gmail.com
Volčjak Mira Druga učiteljica v prvem razredu mira.volcjak@guest.arnes.si
Vreček Sajovic Marija Francoščina marija.vrecek@gmail.com
Vreček Šavs Simona Razredni pouk / 1.b simona.vrecek.savs@gmail.com
Vrtač Pičman Anita Razredni pouk / 4.a anita.vrtac@guest.arnes.si
Zalokar Andreja Učiteljica v OPB andreja.zalokar@gmail.com
Zdjelar Milanka Razredni pouk / 5.a milanka.zdjelar@guest.arnes.si
Lampret Nika Slovenščina nlampret@gmail.com