Iz medijev smo izvedeli, da pristojni organi s ponedeljkom do 29. 3. 2020 zapirajo vse šole in vrtce v Sloveniji, da bi se širjenje virusa zamejilo. O nadaljnjih podrobnostih vas bomo obvestili, takoj ko bodo stvari dorečene (ko dobimo resorna navodila in jih uskladimo na šoli in v vrtcu – uradnih obvestil in navodil namreč še nimamo) preko e-pošte in preko spletne strani.

Že danes smo na šoli in v vrtcu pristopili k izvajanju še dodatnih preventivnih ukrepov. Tudi jutri bomo za otroke, ki bodo prišli v vrtec, organizirali varno okolje. Nujno je, da k ukrepom države resno pristopimo vsi – torej da ostanemo na svojih domovih, se ne družimo in tako zmanjšujemo možnosti za širjenje okužb. Prosimo vas, da otroke, ki kažejo kakršne koli znake okužb dihal (suh kašelj, kihanje, vročina, slabo počutje, bolečine v mišicah …) obdržite doma.
Bodimo odgovorni do sebe in drugih in ostanimo zdravi.

Ravnateljica Janja Sršen

2020-03-12T15:55:09+00:00
Dostopnost