Vsako leto je začetek šole nekaj pomembnega, vznemirljivega; čas, ko se spet vse začne od začetka. Vstopimo skozi vrata šole in BUM, znani glasovi nam zapolnijo misli, prebudijo spomine in narišejo nasmeške, ali pa samo vprašljive poglede. V septembru še vsi prihajajo k pouku, ker ni ocenjevanj, vse je bolj sproščeno in upočasnjeno ter umirjeno. Je krasen uvod v novo šolsko leto.

V spodnjih intervjujih pa vam bodo svoje utrinke o preživetem prvem mesecu šolanja, na kratko predstavili učenci naše šole …

Jon Roblek 5.b:

1. Vstopil si v 5. razred, se ti stvari zdijo nove, zanimive, mogoče slabše? Se ti razrednik dopade?
  • Razredničarka mi je zelo všeč, razveselil sem se svoje nove omarice, večina stvari je vse po starem le to, da imamo novega sošolca.
  1. Se ti zdi, da so se stvari na OŠ Predoslje kaj spremenile? Rad zahajaš v knjižnico?
  • Vse je po starem, v knjižnico pa grem le skupaj z razredom.
  1. Kakšen se ti zdi urnik, imaš mogoče kdaj celo 4 ure? Imaš že kakšno ocenjevanje?
  • Urnik mi je všeč, ne maram pa sred, ko imamo 6 ur. Letos smo imeli že eno ustno spraševanje iz matematike, dobil sem 5.
  1. Upoštevaš COVID-19 ukrepe? Bi pohvalil ravnateljico za dobro organiziranost?
  • Ukrepe upoštevam, razkužujem si roke in nosim masko, pohvalil bi ravnateljico za organiziranost.

Pripravili: Julija Logar in Naja Roblek iz 9.b

2021-10-03T18:40:29+00:00